10.07.2020 CUMA BURSA

10.07.2020 CUMA BURSA

GÖZYAŞI GECESİ: Mustafa Çiçek idaresinde kooşuy akatılacak olan bu safkan bu sene gördüğü tek yarışta varlık gösterememiş olsa da geçen sene Grup 1 Cumhuriyet Kupası Koşusu ile yılı kapadığını hatırladığımızda, bu koşacağı rakipleri ile arasında uçurum olduğunu söyleyebiliriz. Uzun mesafeleri daha iyi koşan bu safkan o yarış ile nefes açık hiç yarışa karışmamış olup bugün gerçek gücünü sahaya yansıtacaktır. Raki olarak geniş kuponlara başta ISLAH daha sonra ÖNCÜPINAR değerlendirebiliriz.

CİHANTAYIM: Yıldızhan ekürisine ait Kurtel yavrusu bu safkan 2000 metre çimde katıldığı son yarışında birinciliğe uzanırken koşunun favorisi olarak çıkmış, kendisine güvenenleri utandırmamış ve kazanmayı başarmıştı. Kazandığı yarışa öre 3 kilo üzerine alan safkan Handikap 14 koşuda kendi dişine göre rakipler yanında yine kazanacak durumdadır. Bizim için işin önemli yanı bu safkanın iki altılıya da denk geliyor olması ve kazanırsa iki altılımızı da kolaylaştıracak kritik bir noktada bulunması. Yirmi safkanın katılacağı bu koşuda Cihantayım tek yazmaz isem en az 6 safkan daha kupona eklemem lazım ki o zamanda kurgu yapmam imkansız oluyor. Risk almaya değer dedim bu safkanı tek bıraktım.

WARRIOR GIRL: YArış hayatına başladığı ilk koşuda acemilik yaşayarak dışa doğru sapmasına rağmen oradan toparlayarak kazanan bu safkan günün büyük favorisi OZGAN yanında kazanırsa altılıyı cazipleştirebilir. Ben ikisini beraber yazdım geçtim..

RAY OF SUNSHINE: Bursa'da ki arkadaşlarımız bu safkanın Perşembe sabahı yaptığı işi seyrettikten sonra direk beni aradılar ve yarın aradığın teki bulduk dediler. 36.5-24.5-11.8 Rahat bir son sprint yapıp bu yarışa çok hazır gireceğini gösteren safkanın kazandığı Şartlı 2 koşudan daha formda olduğunu aktardılar. Fakat TREVI FOUNTAIN ve Ekürisi ile MADENCİ gibi çok ciddi rakiplerle koşacak olması safkanın işini zorlaştırıyor..

BAŞTAY: Victory Gallop yavrusu olan Annesi Grup koşu kazanmış bu safkan için kum pist daha elverişli görünüyor ama geçen sefer kötü koşmuş olsa da edindiği tecrübe ile günün son yarışında çok daha iyi koşmasını bekliyorum. YArış çok kalabalık ve dünkü gibi çok düşük AGF oranlı biri gelebilir bu Baştay olabilir.

-----------------------------

2.ALTILI UFAK KUPON
1.AYAK: 8.4.7.1.6
2.AYAK: 2-CİHANTAYIM
3.AYAK: 7.15.4.8.10
4.AYAK: 4.1
5.AYAK: 6-RAY OF SUNSHINE
6.AYAK: 11.18.19.13

2.ALTILI GENİŞ KUPON
1.AYAK: 8.4.7.1.6.2.3.5
2.AYAK: 2-CİHANTAYIM
3.AYAK: 7.15.4.8.10.18.12
4.AYAK: 4.1
5.AYAK: 6.1.7
6.AYAK: 11.18.19.13.3.1.7.5

 

BOL ŞANSLAR

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 

You have no rights to post comments

Günlük Detaylı Yorumlar...... Her Yarışa, Her Ayağa Detaylı Anlatım ....... Yabancı Koşular için Altılı Kuponları ....... Tek Tahmin, Tek Kupon... Alternatif Kupon Yok, İkinci Tahminci ile Ters Kupon yapmak yok ...... Oynadığımızı Paylaşıyor, paylaştığımızı oynuyoruz... Cazip atlar, ilginç isimler, düşük AGF ler... Hepsi Atsaklamaz.com'da

Son Tahminler

138 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

İstatistikler

Kullanıcılar
4760
Makaleler
2272
Makale Görünüm Sayısı
2101264