09.07.2020 PERŞEMBE İZMİR

09.07.2020 PERŞEMBE İZMİR

BEYAZKULE: Gördüğü yarışlarla kendini bulan safkan apranti inip Mehmet kaya binince oldukça şanslı duruma geldi.

MADAM ELLİ: Yamak 1 yarışında en şanslı isim olarak çalışmalarnı beğendiğim Madam Elli görünüyor ama bu tip yarışlarda her an her şey olabilir, aprantilerin performansları yarışa direk yansır dedim çok at yazdım. Ağır tempoda gidecek bir yarış olur hangi apranti uyanıklık yapıp öne düşer tempo koyarsa çok şanslı olabilir.

SEE YOU SOON: Hayatının ilk yarışını 10 boy önde kazanan safkan bugün Şartlı 3 koşuda tabiki çok favori çıkar ama diğerleri kapalı kutu, bu safkanın bugün nasıl koşacağı belli değil, dileyen tek yazsın benim içime sinmedi, güvenemedim....

BEATIFUL DREAMER: 3 yaşlı İngilizlerin uzun mesafeli Maiden yarışında Kaneko yavrusu Beatiful Dreamer çok şanslı görünüyor. Mertcan Çelik idaresinde verdiği aradan sonra katıldığı kısa mesafeli koşuda ikincilik alırken uzun da daha iyi koşacağını göstermiş bu safkan bir aksilik yaşamadığı taktirde iyi hazırlıklarını sahaya yansıtıp kazanacaktır. İki altılımda da bu safkanı tek olarak bıraktım.

SELİMABİ: Ufak kuponlar için ikinci tekimde bu safkan olacak. Jokeyine bakıp Oktay Kızıldaş kim diyeceksiniz belki ama bu sene 27 koşuda at binmiş 3 kere kazanmış bu apranti kardeşimiz yeni yeni at bulmaya ve kendini göstermeye başladı. Geçen gün Kapıdağ ile kazandığında 36.30 ganyanı vardı büyük bomba yapmıştı. Ufak kupona son başarılı yarışları ve aprantisi ile kilo düşüp elde ettiği avantajla Selim Abi tek geniş kuponda rakipleri ile beraber olacak.

PATLICAN: Uzun mesafede Handikap 14 kazanmış bir safkanın hemen Kısa Vade kazanması zor belki ama safkan çok iyi durumda. İlker Soyad'da inanarak güvenerek biniyor bilgisi geldi bugün kuponumda başta bu safkan olacak.

1.ALTILI
1.AYAK: 4.11.5.3.8 
2.AYAK: 6.2.3.5
3.AYAK: 3.2.4
4.AYAK: 8.4.7.6.5 
5.AYAK: 4-
BEATIFUL DREAMER
6.AYAK:
1-SELİMABİ

-----------------------------

2.ALTILI
1.AYAK: 8.4.7.6.5 
2.AYAK: 4-
BEATIFUL DREAMER
3.AYAK:
1-SELİMABİ
4.AYAK: 6.1.3
5.AYAK: 9.6.7.1.2.10.5
6.AYAK:
4.2.1

 

BOL ŞANSLAR

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 

You have no rights to post comments

Son Tahminler