30.06.2020 SALI ANKARA

ufukcakirlogo19

30.06.2020 SALI ANKARA

Bugünkü tahminlerimizi Sevgili Gökmen Tunca ile beraber hazırladık... Ortak tekimiz olduğu için inandığımız orta halli kuponuda ortak olarak yatıracağız. Sizlerlede düşüncelerimizi paylaşıyorum...

1.Koşu: İlk startında inatçı ve mücadeleci karakteri ile çok fazla dikkat çeken o gün geçildiği rakibi önemli rakipleri 2.startında da geride bırakan ALEV TOPU‘nun o gün boyun farkı ile 2.aldığı 2.lik dahada anlam kazandı, tereddütsüz 1.liğin en güçlü adayıdır. İlk startında önlerde çok fazla boğuşan tabela dışında kalmasına rağmen eşgalli ve yetenekli bir taya benzeyen DÖRTNALBEYİ bugün için çok daha hazırlıklı gözüküyor, favorinin öncelikli rakibidir. Kaya ekürisinden bu tarz pedigrilerde çok enteresan taylar çıkabiliyor, idman pistinde çok tatminkar gözükmesede YELTAYBEY etkili ve tecrübeli binicisi ilede sahada çok farklı bir kimliğe bürünebilir.

2.Koşu: GÖKYÜZÜ‘nün bu aralar maşallahı var pist ve mesafe ayırt etmeksizin çok etkili yarışlar yapıyor, taylığındaki çok parlak havayı fazlası ile yakalamış gözüküyor.Ancak bugün temposuna doğrudan etki edebilecek bir SURŞAHİNİ var bu safkan bakalım önde ne kadar ısrarcı olacak, şayet GÖKYÜZÜ yine temposunu rakiplerine kabul ettirirse net bir galibiyet alacaktır, aksi takdirde işler biraz karışabilir. Ufakkuponda GÖKYÜZÜ tek... Geniş Kupona rakipler eklenecek.

3.Koşu: Verdiği çok uzun araya rağmen mükemmel bir yarış çıkaran kalite kısrak GRANADA bugün çok daha etkili olacaktır ki, bu kez kilo dezavantajıda ortadan kalkmış gözüküyor. Kimseyi yanına sokmadan kazanır diyor ufak kuponumuza Tek öneriyoruz. Geniş kuponda yine rakipleri yazacağız.

5.Koşu: Yarış yaşamının ilk iki startında kum pistte hiç işlemeyen ancak çıktığı ilk çim pist koşusunu çok etkili bir spirint ile kazanarak büyük bir süprize imza atan FAST RUNNER son startında ise bu grubun çok çok üzerindeki kalite isimler yanında yedi atta yedinci olmasına rağmen hiçte sırıtmamış ve gayet tatminkar bir görüntü sergilemişti. Bugün çok daha uygun rakipler yanında sahaya çıkacak olan bu safkan çok daha lehine olacağını düşündüğüm uzayan mesafede çok etkili binicisi ilede benimde bu programdaki en çok güvendiğim BANKO ismim olacaktır.

6.Koşu:Yarış yaşamının ilk startında ilk metrelerde çok ciddi kapanmalar yaşasada sonlardaki çok dirençli ve akışlı görüntüsünü çok beğendiğim PRENSES HİRA kusursuz idman görüntüsü ilede bu kez kazanıp maidena veda etmeye fazlası ile yakın görünüyor.Yine süratli stili ve sert tempousu ile koşuya liderlik yapacak ÜNLÜ MY DOUGHTER çok fazla pres yemezse yine bitirebilir.İlk startı ölçü alınmaması gereken VALOR elde ettiği kondisyon ile bu kez çim pisttte çok farklı koşabilir.

8.Koşu: Çok üst düzey bir safkan olmasada benim özel ilgi ve sempati duyduğum kır safkan SUN OF DAY son yarışı kadar koşsa bu grubu sırtına alır fotoyu en önde kolay geçer, aksi takdirde eküri safkanlar pusuda yatıp bu safkanın hata yapmasını dört gözle bekleyeceklerdir.


 

1.ALTILI GENİŞ ŞABLON

1.AYAK : 2.8.5

2.AYAK : 9.8.3.1.6

3.AYAK : 5.1.2.7.6

4.AYAK : 3.5.7.4.9.8.2

5.AYAK : 6-FAST RUNNER

6.AYAK : 7.3.2.5


2.ALTILI GENİŞ ŞABLON

1.AYAK : 3.5.7.4.9.8.2

2.AYAK : 6-FAST RUNNER

3.AYAK : 7.3.2.5

4.AYAK : 6.1.4.2

5.AYAK : 6.8.1.2 

6.AYAK : 3.4.1.2.7.5

 

 

You have no rights to post comments

Son Tahminler