29.06.2020 PAZARTESİ BURSA

29.06.2020 PAZARTESİ BURSA

DOSTBAĞI: Hayatının ilk yarışında aprantisinin çok aşırı çalışmasına  maruz kalmadan kendi halinde aldığı ikincilik oldukça iyi görünen Dostbağı'nın tek derdi içe doğru kaçıyor gibi bir görüntü vermesiydi. Bugün muhtemelen ilk yarışında kaçamamış olsa da direk liderliği alıp kaçacağını düşündüğüm GÜLÇİNSULTAN ile birincilik mücadelesi yapacak olan bu safkan rakibi kaçarken fazla yıpranmaz ise onu atlamakta zorlanabilir. Bence kuponlarda bu ikilini beraber yazılması mantıklıdır.

AĞCABEYİ: Son yarışında kalabalık grupta çok kolay şekilde gelip liderliği alan bu safkan dışındaki rakibini gördüğünde hızlanmaya çalıştı ama o öyle kolay olmadı ivmelenmiş gelen rakibi baş farkıyla kazanırken Tokaçoğlu işi biraz ağırdan alınca ikincilikle yetindi. Bu koşuda Ağcabeyi'nin en güzel tarafı Agf oranı. Üçüncü at çıkmış ve çok ağır favori beklediğim koşuda cazip durumda. Ufak kuponlarda bu safkan tek düşünülebilir. Favori çıkmış olan ve benimde rakiplerden biri olarak gördüğüm POYRAZYELİ, 314 günlük arası olması nedeniyle bende dördüncü sırada yer alıyor. Yalnız geçen sene iyi atları geçtiği unutulmasın, tek yazılmaz ise dördüde değerlendirilsin.

NIKKI RUN: Sene başında çok iyi bir ivme yakalayıp kazanıyorken yarışlara verilen arada formundan bir şey kaybetmeden, güzel bri geri dönüş yapan safkan iyi hazırlandığını bizlere göstermişti.  Bugün için ilk altılıda biri başka tek adayıdır ama kendisi gibi seri stile sahip bir kaç rakibi olunca yarış içinde yer alacağı konum koşudaki sonucu direk etkileyecektir. Kaba kumu sökerse ENVER kendisi için uygun grupta çıkıp bitirmeye aday isimlerden biri olabiir. Çimde yarış gösterilen OUR PRIDE bugün için sürprizi gerçekleştirebilir.          

DANIELS DAUGHTER: Bu seneki ilk yarışında hiç acele etmeden koşuda yerini alıp sonunu iyi getirmek isteyen safkan, Tomiris arkası üçüncülük yapmış ve gayet iyi görünmüştü. Bugün kumda koşacak olan ismin favori çıkmasını doğal görüyorum ama kum birinciliği olmaması beni biraz düşündürüyor. O yüzden favori durumdayken tek yazmak yerine, kumda iyi koşmuş cazip isimleri değerlendirip burada sürpriz aramak düşüncesindeyim.

KIRATINGÜZELİ: Bursa'da gördüğü yarışına ardından son koşusunda harika bir sprint yapıp AĞCABEYİ'n atlatan bu safkan bugün o yarışın etkisiyle favori çıkmış ama bu safkanın uzun mesafe tecrübesi ve başarısı bulunmuyor. Totosuna ve sprint bakıp oynamak kolay ama yarış itediğigibi gitmeyebilir, ağır tempoda koşu olabilir ve sonlarda bu safkan 1400 de attığı sprinti yapamayabilir. Ben çok güvenmiyor burayı kalabalık tutuyorum.

UMAY: İki altılı içinde en güvendiğim isim yine Selim İpek'li Umay oldu. 15 HAziran'da bu mesafede kazanırken 52 kilo ile gayet iyi koşan safkan 4 kilo üstüne almış durumda ama bariyer dibinde saklanıp yarışı rakiplerinden yine çalar diye düşünüyor kazandığı yarışı beğendiğim bu safkanın yanına rakip aramıyorum..

1.ALTILI KÜÇÜK KUPON
1.AYAK: 3.11
2.AYAK: 6-AĞCABEYİ
3.AYAK: 1.2.5
4.AYAK: 4.2.7.8.1

5.AYAK:
4.6.2.10.3
6.AYAK:
4-UMAY

1. ALTILI BÜYÜK KUPON
1.AYAK: 3.11
2.AYAK: 6.10.9.8
3.AYAK: 1.2.5
4.AYAK: 4.2.7.8.1.3.11.5

5.AYAK:
4.6.2.10.3.5.1.7
6.AYAK:
4-UMAY

- - - - - - - - - - - - - - - -

2.ALTILI KÜÇÜK KUPON
1.AYAK: 4.2.7.8.1
2.AYAK:
4.6.2.10.3
3.AYAK:
4-UMAY
4.AYAK:
3.9
5.AYAK:
4.5.7
6.AYAK:
14.6

2. ALTILI BÜYÜK KUPON
1.AYAK: 4.2.7.8.1.3.11.5
2.AYAK:
4.6.2.10.3.5.1.7
3.AYAK:
4-UMAY
4.AYAK:
3.9.6.4
5.AYAK:
4.5.7
6.AYAK:
14.6.7

BOL ŞANSLAR

 

Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments

Son Tahminler