22.06.2020 PAZARTESİ BURSA 2.ALTILI

22.06.2020 PAZARTESİ BURSA

İkinci altılının ilk ayağında 4 Anne kardeşinden 3 tanesi ilk yarışını kazanmış ATEŞİNKIZI start alıyor. Safkanın Anne kardeşleri Fatihağa, Sinanlı ve Çiftçihan ilk yarışlarını kazanmış isimler. Bursa'dan ÇIĞRÜZGARI çok hazır bir tay haberi geldi. Zaten Kaizbert yavrusu ve bu kan hattı her zaman dikkate alınmalı. Tokaçoğlu'nun bindiği KÖYAĞASI DEMİR de aynı kandan geliyor ve yarışın favorisi çıkmış. Üç isimle burayı geçmeye çalışalım.

İkinci Ayakta 3 ay aradan sonra pistlere çıkan ÖZÇEVİK risk alıp size tek önermiştim. Kısa Vade 6 koşuda üçüncü olurken hemen arkasında yer alan ÖZBURGAZ ile çok az farklarla fotoya girmiş ve iki isimde arada iyi hazırlandıklarını göstermişlerdi. Bugün kilo avantajı Özburgaz'dan yana ve üzerinde de yine Mertcan Çelik var. Normal şartlarda ben ufak oynayacağım için Özburgaz ve Özçevik yazar geçerim ama  Bursa'daki arkadaşların önerisi BADİNHAN ile YENER geniş kuponda olacak. İlk altılıda dört at yazmıştık ikinci altılıyı iki tekle yapınca buraya dört at daha ilave ettim, bayağı sağlama aldım.

Üçüncü ayakta işler biraz karışık. Handikap 16 koşuda kilo farklılıkları önemli ve en düşük ile en ağır arasındaki 11 kilo fark sonuca etki edebilecek durumda. Kuponu hazırlayıp tam yayınlayacakken  KARAMÜRSELLİ hiç geçilmez bilgisi geldi başa ekledim. (26.75 Ganyanla Kazandı) 10 safkan arasında yarış görmüş dört safkan KARTANESİ, KARAYAŞAR, ANGRY BULL ve SURPLUS ilk yarışlarındaki derecelere ve sonuçlara hiç bakmadan ilk dört sırada düşünülmesi gereken isimler olarak görüyordum. Uzun süre ara verip bugün sahaya ilk defa gelecekler içerisinde ise ZEYMURAN hakkında iyi bilgiler geliyor. LADY MAYA ise Uğur abimizin hatırına ekleyelim. Eküri uzun zamandır tabelalarda dolaşıp birincilik yüzü göremedi bugün şanssızlıklarını kırsınlar diyelim. MODALIGÜÇLÜBEY en sona ekledim.

İkinci Altılının dördüncü ayağında önde yarışı sürdürecek BİLDENHAN kimseye yakalanmadan bitirecek gibi görünüyor. ROMEO rakip görüyorum ama Romeo'da ben ikinci olmayayım, rakibimin üstüne gideyim, onu da bitireyim bende en geri geleyim derse Tokaçoğlu bir çözüm üretir, onu öne salıp, sonradan atlatır diye düşünüyorum, her türlü sonuçta BİLDENHAN'dan beyaz bayrak ayna yarışı bekliyorum.

İkinci altılı beşinci ayak günün bir başka Şartlı 1 koşusu ve Toydemir ekürilerinin üç tanesi buraya denk gelmiş. Süpermen'e Sinan Özen, Altın Güneş'e Ayhan Kurşun deklareleri önemli ikisininde yarışa gittiğinin göstergesi. Bursa'dan gelen haberlerde ise İbrahim Baguç'un bindiği SAFARİ hiç geçilmez deniyor. Üç ekürinin üçüde şanslı olunca bende başka at aramadım burayı eküriler tek yazıp geçtim. (8 Yarıştan çıktı AGf 3 geldiği için sayıldı)

11 yarışın sonuncusuna geldik ve elimizden geldiğince çok at yazacağımız koşudayız. Arapman koşmayınca yazacağımız atlar bir tane azaldı ama yinede 20 safkan arasında seçim yapmak kolay olmadı. Sıralamalar şablonda....

2.ALTILI  10 KİŞİ BİLDİ

112.0074 TL VERDİ


1.AYAK: 8.1.3
2.AYAK: 12.1
3.AYAK: 8.6.1.2.3.9.4.7
4.AYAK: 3-BİLDENHAN

5.AYAK: 8-SAFARİ

6.AYAK: 2.5.3.15.1.19.17


BOL ŞANSLAR

Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

Yorumlar  

0 #1 Semih Demirci 23-06-2020 00:29


Bizim ortak Altılı grubumuzda sizin kurgunuzdan esinlenip birazda ilaveler yapıp oynadığımız kuponumuz tuttu.

İlginize Bilginize ve paylaşımlarınıza çok teşekkür ederiz.

Başarılarınızın devamını dileriz.

You have no rights to post comments

Son Tahminler