20.06.2020 CUMARTESİ ANKARA

20.06.2020 CUMARTESİ  ANKARA

İlk altılıda ERKMEN kazanır görünüyor ama diğer ayaklar hiç kolay değil. Ben kupon verdim ama oynamayacağım, ikinci altılıya ufak bir oyun yapacağım.

İkinci altılı ilk iki ayakta  çok at yazdım sürpriz veya plaseler gelsin diye bekleyeceğim ama AGF tablosunda da göreceğiniz üzere hepsinin oranları birbirine yakın çıkmış, herkes çok at yazmış.

İlk ayak Karataş olmasa buradaki belki de Agfdeğişirdi SAVAŞBEY bu kadar ağbet görmezdi. Yarışsever Halis'i seviyor yazıyor ama gelmeyince de küfürü basıyor. AYnı benim gibi nerede hata yapacağını biliyor ama yazmadan duramıyor. kilo farkları çok yok, alttakiler, üsttekiler ayrılmıyor bugün hepsi şanslı olacak, Savaşbey'i yine kafaya koysamda ilk rakip CARNATION tutuyorum, daha sonra diğerleri.

ikinci ayak zaten Şartlı 2 koşu ve kazançları olmayan isimler sıralanmış durumdalar.  öncelikli atım uzun aradan sonra geçen hafta İzmir'de kazanan VİTARA olsa da Ankara İzmir'e benzemez. Rakip yok diye uygun koşu diye Bursa'da hazırlanıp buraya gelmeleri yarışın hedef yapıldığını gösterse de ben yanına AKYAKA, DİZDARIM, HIZLI KURUŞ ve TUANAHANIM eklemesi yaptım. Ama beş at yazdık diye garantiye almış değiliz. Emin olun yarış içinde jokeylerden birinin yapacağı en ufak hata diğerlerini çok şanslı duruma getirir..

Üçüncü ayakta herkes PRIOR diyor bende Çelik kardeşlerden diğeri BİROLAĞA çok koşacak diye çıkıyor. ARDAŞAH ağır kilo ama Hişman üstünde, iyi tempo yapıp rakipleri uyutursa şansı var. KING CHA CHA daha kapalı kutu bugn gerçek kalitesini göreceğiz.

Ankara da ki saatçi abilerimiz ROYALAVŞAR (7) geçilmez dediler. Son koşusunda safkan 63 kilo ile iyi koşmuş sonlarını güzel bitirmişti. Bugün yarışın hızlı tempoda gitme şansı çok az, bu safkan önde yarışı kabullenip, kendi temposunu koyacak, uygun kilosu safkana çok yarayacak, son güzel işini sahaya yansıttığı anda da kazanan isim olacak. Rakip görünen üstteki atları GRAYOCEAN ve HEADMAN'i dileyen eklesin.

Beşinci Ayakta Dişilere ait 4 Şart yarış ve çok at yazacağız... MINE OF FIRE (1)  büyük favori ama ben çok iyi koşacağı yönünde ciddi haberler aldığım MY PERFECTION (8) özellikle ilk sırada değerlendireceğim. MISS ELENI (6), BEST OF ELA (4), IREMSU (5)  Geniş kuponlarda olmalı. 

Son koşuda Ankara'da kimle konuşsam SPARTACUS (4) diyor başka bir şey demiyor. Uzun aradan sonra İstanbul'da yarış koşan safkan Cevherizade kazanırken çok az farkla beşinci kalmıştı. Ben bu kalabalık koşuda Ahmet Çelik üstünde görünce pek içime sinmedi. Korkar araya girmez, çıkmaz, geç kalır bence her türlü sonuç olabilir. Diğer illerden gelenlere bakarken Bursa İdman pistini takip eden ulaştığım arkadaşlardan önde çok yüksek tempo yapıp kaçacak KAYABERT (15) bilgisi aldım. Ufak kuponu iki ata indirip risk aldım ama diğer üç isim geniş kuponlarda olmalı.

ANKARA 1.ALTILIM

1.Ayak: 12.2.3.4.5
2.Ayak: 6.2.1.3
3.Ayak: 5.1.6.7.8
4.Ayak: 1-ERKMEN
5.Ayak: 7.12.2.1.6
6.Ayak: 6.7.9.5.2        
 


   


 

 

ANKARA 2.ALTILI UFAK KUPON

1.Ayak: 7.12.2.1.6
2.Ayak: 6.7.9.5.2
3.Ayak: 7.2.1.5
4.Ayak: 7-ROYAL AVŞAR
5.Ayak: 8.1
6.Ayak: 4.15
 

   

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments

Son Tahminler