13.04.2019 CUMARTESİ İSTANBUL

13.04.2019 CUMARTESİ İSTANBUL

Çok yüksek bir ikramiye beklemediğim İstanbul koşularında iki ayak Hepsi yapıp Üç ayakta tuttğum isimleri yazdım son ayakta da Özcan Yıldırım'a kuponu getirdim.

CRIMIAN WIND: İdman pistindeki durumunu yakinen takip ettiğim ve gayet iyi şekilde devam eden çalışmalarında beğendiğim bu safkan bugün beraber koşacağı iki ciddi rakibe göre nerdeyse 10 kilo gibi büyük bir avantajla koşacak. My Billionare arkası boyunla ikinci kaldığı yarıştakinden daha iyi bir performans çıkaracağına inanıyor bugün alternatif teklerden biri olarak görüyorum. 

TORCULARIS: Maidenden çıktıktan sonra 2000 sentetik pistte Handikap 15 kazanan ve arkasından yine uzun mesafelerde çok büyük bri başarı gösteremeyen safkanın yalnızca halis Karataş deklaresi yüünden bu kadar büyük favori olduğunu düşünüyorum. Benim bugün sürpriz bekledim Hepsini değerlendirdiğim ayaklardan biri de burası olacak.

MİRA MİRA: Geçen seneki yarışlarını beğendiğim ama bu sene gördüğü iki yarışta ne yapmak istediğini anlayamadığım Mira Mira için gerçek gücünü göstereceği yarış olarak bakıyorum. Safkanın Dişilere ait bu Kısa Vade 6 yarışı kazanabileceği kanaatindeyim ama bu seneki iki beşincilik bana pek ümit vermediğinden yanına GÜNBİKE, GÜNYELi ilavelerinide yaptım..

LOVE AGAIN: Hayatının ilk yarışında öne hemen sarkan ve son metrelere kadar birincilik mücadelesi verip dışından çok güçlü gelen Lewandoski ye direnemeyen bu safkan, o gün için kapasitesinin yüksek olduğunu göstermiş ikinci kalmıştı. İkinci yarışında Müslüm Çelik öne erkenden sarkmadı veya sarkamadı, aralarda kaldı sıkıştı, yarışın başında kendini öne atamadı. Düzlük dönüldükten sonra iç kulvardan kendine bir yer bulup oradan gelmek isteyen safkan son 200 e kadar ivme kazanamamış ataklarını yapamamıştı. Aniden hızlanan ve sprint yapacak bir safkan izlenimi vermedi ama önde kalıp kaçacağı veya kaçanı yakın takip edeceği koşularda çok daha başarılı koşacağını gösterdi. Bugün Özcan Yıldırım idaresinde iki kulvardan çıkıp öne kendini hemen attıktan sonra yakalanmadan bitireceğini düşünüyor kapanışı bu safkanla yapıyorum. .

ALTILIM
1.AYAK: 7.5.1.8.4
  
2.AYAK: 1.11.4.9
3.AYAK: 
5-CRIMIAN WIND
4.AYAK: 
4.7.5.1.3  
5.AYAK: 
5.2.3
6.AYAK: 10-LOVE AGAIN

BOL ŞANSLAR.

You have no rights to post comments