02.01.2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL

02.01.2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL

IMPULSIVE: Verdiği aradan sonra Açık yarışta gayet etkili bir performans sergileyip daha sonra yine kısa bir ara veren bu safkan sentetik pistte koştuğu 15 yarıştan 7 birincilik çıkarmış bu pisti gayet iyi koşan bir isim. Bugün için yarışın temposunun yükselmesi safkana çok yarayacak olup risk almayı sevenler için alternatif tek olarak değerlendirilebileceği gibi yarışta kalite isimleri yer alması işleri zorlaştırdığından ben kuponumda rakipleri ile beraber değerlendirdim.

THE POWER: Bu yarıştaki rakipleri koşunun yükünü çekerken bu safkan iyi bir bekleme ile son metrelere kendini saklayacak ve sprint mesafesini iyi ayarladığı taktirde de sonlarda güçlü gelip kazanacak. Yarışın çok süratli gitmemesi durumunda işi zorlaşacak olan safkan bugün deli gibi gidecek bir isim yarışta olmadığı için bu handikapı yaşayabilir. Sahadan ilk rakip UĞUR BUBAM olur diniyor onu rakip olarak başa koydum ama son işi çok beğenilmiş RAMPAGE de geniş kuponlarda olsun.

ESKAYRA: Sorunları bitti safkan kazanmayı hatırladı ve 15 Aralık'ta Kısa Vade 6 kazanırken 1,5 yıllık birincilik özlemine safkan son verdi. Bu safkan iyi olduğunda seriye bağlar sürekli kazanır ve bugünde kendisi için çok uygun rakipler yanında start alıyor. Kilosunun 62 olması zorlanabileceği hissini yaratıyor olsa da bugüün bulduğu rakipleri bir daha belkide hiç göremez. Çok vasat rakipler yanında geçilmesini çok zor görüyor ne kadar favori sevmesek te yanına at yazmıyorum.

AMAZON QUEEN: Bugün bir çok tek adayı var ama bakıyorsunuz hepsinin Agf'si çok yüksek ve geldiklerinde altılı cazip ikramiye vermeyecek. Ben size son ayakta Amazon Queen kendi kuponumda tek yazacağım. Bugün liderliği alıp kaçacağını ve iyi bir tempo yakalayacağını düşündüğüm safkan gelene direnir büyük ihtimal kazanır. Kaçamazsa ne olur derseniz o zamanda yakın gideceğini ve işi viraj sonrasına bırakacağını, hatta çıkışta bariyere yatarsa oradan gelip daha da avantajlı şekilde kazanabileceğini düşünüyorum. Son yarışında Dil Bağı olumsuz etkiledi bu sefer çok farklı koşacak kesinlikle ihmal etmeyin.

Kendi oynayacağım kuponum ESKAYRA ve son ayak AMAZON QUEEN tek olarak ufak miktar tutuyor, bugünlerde büyük oyunlara gerek yok. Çizgi önlerini kullanıp misli kuponda düşünülebilir.

İSTANBUL ALTILIM
1.AYAK:
  6.1
2.AYAK:   2
3.4.7.6 
3.AYAK:   5
/  6.4
4.AYAk:   2-ESKAYRA  

5.AYAK:
  4.5.7.6.8.3.1.2 
6.AYAK:
  14/ 5.13.10

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
5- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments