01.01.2019 SALI KOCAELİ

01.01.2018 SALI KOCAELİ

BEŞYÜZYİRMİ: Yarış hayatında pek bir varlık gösterememiş Annesi, yavrularına kalitesini taşıyacak ve etkili koşan yavrular verecek gibi görünüyor. Diyarbakır'da ki iyi yarışlarının ardından Kocaeli pistinde yapmış olduğu yarışlarda gayet iyi bir görüntü çizen safkan bugün dün bizi yakan Murat Gündüzeli idaresinde 61 kilosuna rağmen favori olmayı hakkediyor.

YILDIZHAN STAR: Sene başında bu tür Şartlı yarışlarda kaliteli isimler uygun gruplar bulurlar, kazanırlar ve altılılar düşük ikramiyeler verir. Son 10 yarışında 1 Grup 9 tane Kısa Vade koşmuş bu safkan geçen sene ilk üç yarışını bu tür Şartlı koşularda yapmış hepsini kazanmıştı. 22 Ocakta Şartlı 2 de kazanmış arkasından 5 Şart ve 3 Şart'ta da kimseye şans tanımamıştı. Senaryo tekrar yazılıyor yine Yıldızhan Star yine sene başı ve yine para toplama zamanı şeklinde safkan sağlıklı oldukça süreç yeniden yaşanır gibi duruyor. Altılı para vermesi için bu safkanın geçilmesi lazım diyenler iki tane rakip çıkardım onları değerlendirebilirler.

HAZELNUT: Hayatının ilk yarışında favori verilmişti Akın Sözen ile tutulduğu kadar çok koşamadı ama ikinci yarışında bugünde binen Ayhan Kurşun ile gayet etkili bir yarış koştu. Hatırlarsanız o yarış tek vermiştik bizi üzmemişti ama yinede tam istediğim gibi koşamamıştı. Indian Dady, LAst Poet, Indian Radja ve Indıan Lady gibi kumda yarış kazanmış safkanların Anneden kardeşi olan safkan bugün biraz daha uzayan mesafede seriye devam edecek bence daha kolay kazanacaktır.

SAYGON: Üzerindeki aprantisi ile bri yere kadar gelip sonunu getiremediği yarışların ardından ben iyi bir jokey bulsa da koşsa diye bekliyordum ama yine aynı aprantiyi üzerinde gördüm tek yazmaktan vazgeçtim. Ata güvencem tam ama aprantisi 1900 metrede son metrelere kadar yarışın içinde kalabilirmi sonlara gücü kalırmı bilemem.

KOCAELİ ALTILIM
1.AYAK:
  1 /   4.2
2.AYAK:   3 
/   2.8
3.AYAK:   4.1.2.6.3.5.8
4.AYAK:   3-HAZELNUT

5.AYAK:
  1.3.4.2.5.6.7
6.AYAK:
  5.6.1.2.3 

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
5- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

Yorumlar  

#1 Aslan Sayın 01-01-2019 15:47
Baskan yene olmadı adana bekliyom.

You have no rights to post comments