27.11.2018 SALI ADANA

27.11.2018 SALI ADANA

KALAMENDO: İlk yarışına çıkacak safkan idman pistinde gördüğüm kadarı ile çok akışlı canlı istekli ve hazır şekilde bu koşuya girecek. Safkanın bugüne kadar koşan 8 kardeşi de yarış kazanmış Anneden yana gayet kapasitesi yüksek bir isim olarak görünüyor. Bu sekiz kazananın 2 tanesi de ilk yarışlarını kazanmış isimler ki buda safkanın şansını çok yükseltiyor. Ben risk alıp tek düşünülebileceğini tek yazılmaz ise 11-7-8-9-10 ilavesi ile koşunun altı safkan sağlama alınması taraftarıyım.

MAVİATEŞ: Çok oynadık, çok bekledik, çok tek yazdık getiremedik ama bu sefer kazanma zamanı... İlgilleri bu yarışı kazanalımda artık geriye alma zamanı biraz dinlendirelim bu grubu geçmemesi bizce mucize olur diyorlar. Bu duruma gelmiş bir safkan geçen yarışta kazanırdı ama seyrettiyseniz Mert Ali Solmaz neler yaptı nerelerde kaldı o yüzden kaybetti. Bu sefer Kocakaya işi bitirir bizim kuponuda rahatlatır.

BATUMİ / PASTORAL SENFONİ: Ben büyük Agf oranı almış tekleri sevmiyorum mecbur kalmadıkça yazmıyorum, bugünde idmanda BATUMİ'yi gördükten sonra isterse PASTORAL SENFONİ % 99 çıksın yine yazmam ikisini birbirinden ayırmam dedim. O yüzden bu ayaıda iki isimle geçince kupon kurgusu riskli ama bu iki ayağı kazasız belasız atlatırsak gayet iyi oldu. 

HONORABLE: İdman pisti programını takip edenler beş safkanın beraber galop yaptığı görüntüyü seyretmiştir.O görüntüde ilk sırayı alan MELEKGÖZLÜ çok dikkat çekiyor olsa da onun hemen arkasında kolay şekilde galobu tamamlayan Honorable esas benim dikkatimi çeken isim. Ayrıca sordum soruşturdum, orijin olarak ek bir şey vermemiş olsa da bu koşuya çok iyi hazırlanmış. Ben burada bir tek denesem bu safkanla risk alırdım. Normali 2-6-7-4-1 ilavesi ve ilk ayak gibi tek yazmak zorunda kalsak deneyelim yoksa burayı altı safkanla geçtim.

     ADANA ALTILIM    
1.AYAK: 4
/
11.7.8.9.10
2.AYAK: 6-MAVİATEŞ
3.AYAK: 3.7
4.AYAK:
8.3.7.5.9
5.AYAK:
5 / 2.6.7.4.1
6.AYAK: 14.12.2

BOL ŞANSLAR

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
5- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments