27.11.2018 SALI KOCAELİ

27.11.2018 SALI KOCAELİ (Yayın Saati : 03:00)

1.AYAK: İlk yarışında dön dolaş beşinciliğin ardından iki yarış gayet iyi performanslar gösterip tabela çinde bitirdiği yarışlarla formunun üst seviyede olduğunu gösteren JIBGA (5) ile  İstanbul’da yaptığı çalışmalarında  çok iyi görünen CHISPA (4) öncelikli şanslı isimlerdir.  Bu ikiliden sonra ARANANKAN (3),  ALLGUARD (2), MELODICA (6),  RUN FOR SILA (9) ve ACTALION (1) geniş kuponlarda yazılması gereken isimler olacaktır.

2.AYAK: İlginç bir yarış olacak... Devamlı oynadığımız ama bir türlü birinciliğe atamadığımız MATCHLESS (7) ilk sıraya taşıdım ama önde kuracağı tempo ile bugün bitirmeye çalışacak NEDİMHAN (2), son yarışları çok başarılı FRANKESTEIN (1), İstanbul’da eğeri kayınca beşinci kalan BIPOLAR LADY (3) galopları iyi yarışları kötü ALKANBOY (10) ve ekürilerden NEW EPOCH (4) yazalım geçelim.

3.AYAK: Çok vasat bir grup ve kilo avantajı olan isimleri bir adım öne çıkarmak gerekiyor. Aslında içimden bu hafta iyi hazırlandı bu yarış yapıldı diye duyumlar aldığım BEJANOVA (9) tek yazıp oynamak geçiyor ama son yarışında startta takılmıştı yine kalırmı diye korkum var. FATİHİNGÜLÜ (6) ile ekürilerden CANÖZGÜ (2) ve ZEYTİNBAĞI (4) rakip çıkardım dördünü de kuponuma yazdım.

4.AYAK: Sekiz safkanın katıldığı Kısa Vade yarışta risk alıp MAZLUM ZÜLFİKAR (6) tek yazacağım. Bu yarış için tamamladığı çalışmaları şçok iyi olan safkan önde numara götüreceği koşuda rakiplerinin ataklarına başarılı şekilde cevap verecek ve yine kazanacak görüşündeyim. Tokaçoğlu ile son birincilikleri tesadüf değil bugünde aynı tarz bir koşu ile aynı sonucu alacaktır.

5.AYAK: Her atı takip etme şansımız olmuyor ve bazen ilgilileri ile özel konuşuyorum soruyorum onlarda kendi atlarını anlatırken bazen abartılı davranıyorlar onu anlıyorum bazen de söylemek istemiyorlar kendi atlarını saklıyorlar onu da benden gizleyemiyorlar. Bu yarışta da SHARE TOGETHER (7) için sorduğumda pek iyi konuşmadılar, kuma ilk defa çıkıyoruz belli olmaz falan dediler ama ben bugün için hedef yapılıp bu kadar galobu boşa yapmadığını tahmin ettiğimden onların sözlerine pek aldırış etmedim. Dil Bağı'da çıkarılan bu safkan hazırlıklarındaki kadar koşarsa bu grupta iddialı olur. Bu safkn alternatif tek bile diyebilirim ama son ayak iki at rakiplerinden ayrıldığı için cebimiz elverdiğince buraya at yazalım.

6.AYAK: Son ayak bu gruğla alakası olmayan HARPUTLUNUNOĞLU (2) 155 gün sonra sahada olacak. Safkanın kAsım ayının başından beri çok ciddi çalışmalar yapması son iki işini bugünde binen Erhan Yavuz ile tamamlamış olması çok önemli. Normal koşucam desin dinçlikle bu grubu sırtında taşır yine kazanır.  Koşudaki tek rakip olarak  son yarışları pek iç açcıcı olmasa da form durumu tatminkar, kalitesi ile bu grubu geçebilecek BRACCIOFERRO (13) gördüğümden ikisini yazdım geçtim.

     KOCAELİ ALTILIM    
1.AYAK: 5.4.3.2.6.9.1

2.AYAK: 7.2.1.3.10.4
3.AYAK: 9.6.2.4 
4.AYAK:
6-MAZLUMZÜLFİKAR
5.AYAK: 7
/ 2.1.3.4.5.6
6.AYAK:
2.13 

BOL ŞANSLAR

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
5- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments