24.11.2018 CUMARTESİ ADANA

24.11.2018 CUMARTESİ ADANA

1.Ayak: Verdiği aradan sonra Adana'da ilk yarışını kazanan, arkasından Kısa Vade'de tabela dışı kalırken uzayan mesafelerde eksik koşabileceğini gösteren UNCHAIN MELODY (3) bugün kendisi için uygun rakipler yakalamış durumda ama kilo olarak handikapı var. SEMİHBEY (2) yine formda ve kaliteli bir isim olmasına rağmen yarışın ağır kilolularından olarak hafif kilolu rakiplerden etkilenebilecek durumda. İki favorinin ağır kiloları hafiflerin şansını arttırırken BASRALI (10), THE MAILMAN (5), ÇAĞLASU (11), BLACK GRAPE (6), KÜÇÜK ÖMER (8) ve WELKIN (9) şanslı olabilecek isimler olarak görünüyor. 60 kiloluk COOL PRINCE (1) yazmadım ama dileyen ilavesini yapabilir.

2.Ayak: Adana'dan kumda Maidenden çıkmış ama daha sonra pek koşmadan devamlı çimde denenmiş OKANDE (4) için iyi haberler geliyor. Safkanın son yarışından sonra daha iyi duruma geldiğini duydumki, anlaştığı bincisi Mehmet Keskin idaresinde bugün çok başarılı koşması bekleniyor. Agf tablosunda çok gerilerde olması avantaj kazandırabilirsek harika olacak. Son koşuları başarılı MY TITANIUM (2), bu tip mesafelerde her zaman daha iyi koşan SITAMUN (6), iki yarış önce 1500 de kazanmış ULRIKE (7) ve pist farketmeden gücünü sahaya yansıtan HERRING (9) ilavelerini yapalım.

3.Ayak: ACIHAYAT (1) normal şartlarda kazanacak diye düşünüyordum ama son üç yarışında binen Fatih Rüstem Bebek YALÇINGÜLÜ (9) ne binince dengeler değişti.  Bu sefer iki at yazmak yerine üçüncü at olarak son yarışları iyi görünen favoriyi yani DEMİRİNKIZI (2) nı ve sürprize de her yarış oynamaya çalıştığım TATVER (7) ve KIRIM GÜZELİ (4) ni yazmak mecburiyet doğdu.

4.Ayak: FIRE RUNNER (3) hem kazanıp Maidenden çıkarken hem de son yarışında üçüncü kalırken sahada en çok konuşulan oynanan ve favori çıkan isimlerden biriydi. Safkanın bugünde büyük favori çıkması bekleniyor ve Mehmet Akyavuz son üçüncülüğünden sonra verdiği raporla Kapalı Gözlük takıldı, o şekilde yarışa katılacak. Bugün nasıl performans sergiler bence tek yazmak riskli olur yanına özellikle Tokaçoğlu ile Maidenden çıkmış GIANGIO COMO (4) ile her geçen gün formunu yükselten EVERGRANDE (8) yazmak gerekir. İkisininde ekibi iddialı ve çok ciddi rakip olacaklarını söylüyorlar. MADENCİ (1) ve OSMAN BABA (7) çok geniş kuponlara yazılacak isimler olsunlar.

5.Ayak: İki forma isimden BATINHAN (3) biraz daha iyi ama kilosu onu etkiler ÖZAYBERK (4) devreye girebilir diye düşünüyorum. Bu ikiliye sert rakip olabilecek hafif kiloyu ve Ali Kaçmaz'ı yakalamış ÇAKIRALİ (8) ilavesini de yapmaktan yanayım.

6.Ayak: Handikap 15 koşabilmek İNFİCAR (1) için bence büyük nimet... Bugün koşacağı rakiplere göre çok daha ciddi gruplarda iyi mücadeleler vermiş olan safkan son Handikap 15 mücadelesini baş farkı ile kaybederken 57,5 kiloydu bugün 58 pek fark yok ve bugüne kadar iki birincilik aldığı Müslüm çelik ile koşma avantajı ile sahada olacak. KAltesi ile yarış lehine çevireceğini düşünüyor kuponumu son ayağa getiriyorum.

   ADANA  ALTILIM  
1.AYAK: 3.2.10.5.11.6.8.9
2.AYAK: 4.2.6.7.9
3.AYAK: 1.9.2.7.4
4.AYAK: 3.4.8 

5.AYAK: 3.4.8
6.AYAK: 1-İNFİCAR

BOL ŞANSLAR

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
5- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments