30.06.2018 C.TESİ ANKARA / ALTILI TUTTU

30.06.2018 CUMARTESİ ANKARA

Pazar gününe kadar İstanbul dışındayım.

Tahminler gecikirse sayfayı takip edin, mutlaka yayına bir şekilde veririm.

Ankara'da genelde favori ağırlıklı bitecek yarışlar görünüyor. AGF Tablosunda bazı isimler ayrılmış geliyorlar, baktığınızda kağıt üstünde de aynı isimler oldukça şanslı görünüyor. Dün şablon çok olmasın diye çıkardığım Yurttay'dan giden 19 milyara yanıyorum, şablonda vardı sırf hesap yapınca bir yerden silicem dedim Yurttay'ı seçtim. Bundan sonra şablonlar büyük olsa da zaten çizgi öteleri var deyip kimi şanslı görüyorsam kuponumda bulunduracağım. Değerlendirmeyi zaten siz yapıyorsunuz.

1.Ayak: Dil bağı takısı olumlu geldi diye duyduğum GİZMO (4) başa yazıp rakip olarak gördüğüm FINDDIKKIRAN (3) ve TURKISH RANSOM (9) rakip olarak peşine ekledim. AGF'de de bu üçlü rakipleri ayırmış gelmişler. Belki AFBRİ (1) ve KEYSE TUGEN (5) çok kendilerini geliştirerek koşarlarsa birincilik zorlayablirler.

2.Ayak: Bu yarışta da NURAYŞA (5) son yarışındaki kadar koşarsa Şartlı 3 Koşuda çok şanslı olacak.  Startta kalmasına rağmen gayet iyi performanslar sergileyip iyi atların arkasında gelen safkan için bugün kazanır demek mantıklı olabilir. Tek kötü tarafı erkeklerle beraber koşacak olması. O yüzden KRALDOĞU (4), PARAMPARÇA (6), İBOBERK (3) öncelikli olarak kuponumda yer alacak. Dileyen KAPIDAĞ (1) ve EZHARBEY (2) ilaveleri yapsın..

3.Ayak: Uzun mesafede koşulacak bu Şartlı 4 koşuda cazip bir isim kazanabilir. Kırmızı önleri ile ilk iki ayağı geçtiğimizi farzedersek burayı kapayabiliriz. Aslında yarış görmüş çok kalite bir isim olan SOLID BROTHERS (5) çok şanslı görüyor nefes açığını kapattıysa kazanabileceğini düşünüyorum. Uzun mesafe bu safkan için çok uygun bir aksilik yaşamaz ise bence çok iddialı olacak. Yinede güvenip tek yazıp oynayamadım. LUALUA (2), ATLASBEYİ (3), VIKINGMAN (6) ve WILDEST INDOCHINE (1) ilk etapta rakipler, diğerleri sonra yazılabilir.

4.ayak: Bu yarışta gösterdikleri performanslar incelendiğinde haklı olarak PARPALİ (1) ve ERKMEN (3) çok oynanıyor olasada Mehmet Kaya boşuna gelmez boşuna binmez dedim AMANKAYA (2) ilavesi yaptım. .

5.Ayak: PRATİK NEVZAT (7) Önde Agah ile kapıştığı yarışın altıncısı olduktan sonra safkanı sonraki koşusunda size favori önermiştim. O yarış öne bazı rakiplerini aldı virajda onları atlattı ve gayet etkili bir yarış koştu. Bugün yine aynı başarıyı gösterebilecek durumda. Bugün için en ciddi rakibi ikidir ikincilik alan YAKUTİYE (2) olacak. Dileyen bu iki ismi yazıp geçsin. Sürpriz yapabilecek isimler DEMİRCENK (1) ve DÜŞEŞ (6) olur.

6.Ayak: Günün en çok oynana ismi olan PERSISTANCE (2) verdiği aradan sonra Kısa VAde 7 yarış ile sahalara dödü altıncı kaldı devamında iki tane Grup 1 koştu Dişi Tay Deneme'de 1600 de altıncı oldu, Kısrak koşusunda varlık gösteremedi. Devamında Ankara'da Handikap 15 te yarıştı, Victory Cry'a yarım boyla geçildi ikinci kaldı. Yarışı bugün tekrar koşturuyorum 6,5 kilo düşmesi mesafenin kısalması ve Burhan Kılınç ın tekrar bnmesi bana olumlu etkenler olarak geliyor. Rakipleride az biraz kilo düşmüşler ama Persistance artık kendini buldu bugün kazanır görüşündeyim.

 

ANKARA ALTILIM
1.AYAK: 4.3.9     
2.AYAK:
5.4.6.3     
3.AYAK: 5.2.3.6.1  
 
4.AYAK:
1.3.2     
5.AYAK: 7.2       
6.AYAK:
 2-PERSISTANCE

BOL ŞANSLAR

 

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1-Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2-Ufaklı  büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz.
3-Bizim tahminlerimizi kendi çalışmalarınızla birleştirmenizi tavsiye ediyoruz.
4-Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
5-Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısı oynanması tavsiye edilmez. 
6-Kendi şansınızı yaratmanız, kendi kurgunuzu yapmanız tavsiye edilir.

Gerisi size kalmış...

 

You have no rights to post comments

Son Tahminler